Forum » Sugestii si reclamatii » Sugestii si recomandari » Paris

Paris

Postat de ana_S la 14:46 pe 16 Noiembrie 2010 RaportRaporteaza      Raspunde
O mini vacanta la Paris in perioada Revelionului?
Postat de VacantaLowCost la 15:23 pe 3 Decembrie 2010 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna Ana,

Scuza-ne pentru raspunsul intarziat, am fost plecati din tara vreo cateva zile si am fost foarte ocupati. Din pacate in acest moment pentru Paris nu mai avem oferte bune de Revelion, e prea din scurt si biletele de avion s-au scumpit mult.
Recomandarea noastra este ca pe viitor sa ne contactezi cu cel putin 5-6 saptamani inainte, pentru a putea gasi oferte bune avion + cazare (mai ales daca e vorba de o destinatie si o perioada atat de cautate). Multumim pentru intelegere, echipa VacantaLowCost
Postat de Delia la 09:42 pe 4 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna ziua

Si pe mine m-ar interesa o mini-vacanta la Paris, cu cazare de 3-4 nopti, cu mic dejun inclus pe la sfarsitul lunii mai.

Multumesc pt eventuale sugestii
Postat de nicolusa_1974 la 13:42 pe 6 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
La Multi Ani pe 2011 !!!
M-ar interesa si pe mine ....4 zile la Paris, in jurul datei de 1 mai, se poate ....sau e prea devreme ........?! Multam fain Kiss
Postat de nicolusa_1974 la 13:43 pe 6 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
scuze....4 nopti ...nu 4 zile.........mea culpa .....
Postat de yrynuk23 la 10:32 pe 12 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
buna ziua,
m-ar interesa o oferta de cazare la paris, 3 stele (mai central), pentru 4 persoane-2camere duble , in perioada 1-8 aprilie.De preferat si mic dejun, daca se poate. Multumesc anticipat.
Postat de VacantaLowCost la 00:15 pe 8 Februarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna!!

Aici gasiti lista ofertelor pentru Paris: http://www.vacantalowcost.ro/vacante/paris.html. Daca nu va face niciuna cu ochiul si vreti o oferta personalizata va rugam sa ne scrieti pe contact@vacantalowcost.ro. Raspundem mai rapid pe mail si asa avem si unde sa trimitem inapoi toate detaliile Happy.

Asteptam mail-urile voastre!
Postat de cojocris la 20:51 pe 22 Martie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
buna
m-ar interesa un paris pt 5-6 zile ,ca si perioada fiind 14-20 iulie,pt 4 pers,inclus avion
plecarea poate fi din bacau sau bucuresti
(evident pe niste preturi rezonabile)
multumesc
Postat de bela_blatniczki la 15:09 pe 8 Februarie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
As dori o oferta pentru Paris: 2 adulti si un copil de 12 ani , cu zbor din Cluj sau Budapesta pentru perioada 07-12 aprilie 2012 +/_ 3 zile.
Postat de cristianraluca la 19:00 pe 18 Februarie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna seara!
V-as ruga mult sa-mi spuneti ce oferte aveti pentru Paris (2 persoane, cazare,avion) pentru luna iulie- august?
Va multumesc,
Raluca
Postat de bela_blatniczki la 12:25 pe 28 Martie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna ziua,as dori sa aflu ce oferte aveti la Paris in perioada 03-08.08.2012 (2 adulti si un copil de 12 ani impliniti) cazare si avion din Budapesta.Va multumesc
Postat de nady_star17 la 16:48 pe 31 Octombrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna ziua.
As dori o oferta de pret pentru Paris = 3 nopti 2 persoane, o camera , perioada 24.11- 27.11-2012.

Multumesc
Postat de nady_star17 la 16:49 pe 31 Octombrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
am uitat sa precizez : cazare cu md +bilet avion
Postat de nady_star17 la 15:59 pe 7 Noiembrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
Imi raspunde cineva ?
Postat de 1octav la 11:14 pe 15 Noiembrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
Oamenii care tin acest site nu sunt agentie de turism. Ei pur si simplu pun cap la cap niste oferte super, ca sa vada tot romanul ca poti vedea lumea si cu un buget mai mic. Intrati pe wizz sau blueair si "vanati" un bilet ieftin si apoi cautati cazare in perioada aia pe booking si nu mai pierdeti timpul, la paris oricum nu prea sunt "oferte", cum nici la amsterdam nu prea sunt, caci vin turisti aici all year round.