Forum » Sugestii si reclamatii » Sugestii si recomandari » Praga Aprilie-Mai

Praga Aprilie-Mai

Postat de danielamunteanu85 la 00:27 pe 17 Decembrie 2010 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna ziua! Ne intereseaza o mini vacanta de 4 nopti la Praga in perioada mentionata.Daca gasiti ceva la un pret bun va rog sa ma contactati pe adresa danielamunteanu85@yahoo.com.Va multumesc!
Postat de vasilenastasa la 14:25 pe 3 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
http://www.castlesteps.com/
Incearca aici am stat noi in 2010.Aproape de centru, niste camere grozave
si........... chiar a meritat
Am stat tot pe 26 aprilie.E ziua casatoriei noastre.
Postat de danielamunteanu85 la 19:09 pe 3 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
si cu ce ati mers?avion,autocar,tren,masina?din ce am vazut pana acum biletele de avion sunt destul de scumpe la czech airlines...cam 210 euro de pers dus-intors...si daca nu gasim mai ieftim renuntam la pragaSad
Postat de vasilenastasa la 12:51 pe 13 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Noi am mers cu masina. Am vrut sa vedem putin si din Viena si am stat la cineva langa Budapesta vreo 2 zile.Dar chiar se merita. Poate sunt eu romantic dar, daca ar incerca si astia in Bucuresti, in Galati chiar ar fi o treba.Vacanta placuta!
Postat de danielamunteanu85 la 18:14 pe 13 Ianuarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
am rezolvat-o cu avionulHappy acum cautam hotel.Voi unde ati stat?ati fost multumiti?cat ati platit?alte sfaturi ai pt noi?multumesc anticipat!Happy
Postat de vasilenastasa la 11:51 pe 3 Februarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
http://www.castlesteps.com/
Am mai scris asta
intrati pe site(e si limba romana)
au numar de telefon
si vedeti daca gasiti camere
sunt excelente
Postat de VacantaLowCost la 23:47 pe 7 Februarie 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Buna Daniela,

Ne cerem scuze ca raspundem asa tarziu, am fost foarte foarte prinsi in ultima vreme! Spune-ne in ce perioada calatoresti in Praga si daca mai ai nevoie de ceva recomandari de cazare Happy.

Vacanta placuta!!

PS: Ne poti scrie si pe contact@vacantalowcost.ro, aici raspunde mai rapid Happy.
Postat de brindusapopescu la 10:38 pe 25 Februarie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde