Forum » Vacante » Unde ai fost ultima data in vacanta? » Napoli, pe o "oferta" vacantalowcost

Napoli, pe o "oferta" vacantalowcost

Postat de 1octav la 15:23 pe 12 Noiembrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
A fost superb, am vizitat Napoli, Vezuviu, Pompei, Erculanum, Sorrento si bineinteles insula Capri. 3 nopti, 2 persoane, bilete de intrare si de tren, avion... toate sub 900 euro. Eu zic ca a fost minunat!
Postat de nalexim la 15:13 pe 11 Ianuarie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Si noi am fost la Napoli, plus toate locurile pe care le-ai enumerat. Mai mult decat superb....pitoresc, locuri binecuvantate - cu natura deosebit de frumoasa, abundenta de vegetatie, fructe, legume, peste, fructe de mare, etc, multa istorie, obiective turistice celebre, multa credinta in sute de biserici, multa moda la preturi accesibile, oameni activi si frumosi la toate varstele. Un loc perfect pentru o viata de om, darmite pentru o vacanta !
Postat de doru_oniga la 13:05 pe 21 Februarie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Recomanda-mi un hotel la Napoli(central si accesibil).
Postat de 1octav la 12:17 pe 12 Martie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Noi am stat la hotel De la Ville, este chiar langa gara din Napoli si a fost ok pentru un hotel ieftin de 3 stele.
Postat de aky_bm la 22:54 pe 1 Aprilie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Draga Irina, caut si eu o mini vacanta la Napoli in luna mai dupa pasti , daca ma poti ajuta sunt fericita, cu multumiri,,,,Veronica
Postat de VacantaLowCost la 14:20 pe 2 Aprilie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Daca va intereseaza o oferta personalizata nu ezitati sa ne trimiteti mai multe detalii pe: contact@vacantalowcost.ro, va raspundem cu mare drag in cel mai scurt timp!
Postat de dalia_voicu la 12:32 pe 11 Aprilie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Cum ati reusit fara masina personala sa vizitati toate locurile enumerate ?
Postat de 1octav la 10:07 pe 17 Aprilie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Odata ajuns in Napoli este relativ simplu sa vizitezi imprejurimile cu circumvezuviano sau ceva de genul asta, un fel de tren-metrou care se invarte in jurul Vezuviului.
Postat de csorteaeva la 07:32 pe 9 Noiembrie 2014 RaportRaporteaza      Raspunde
Si noi am fost in Napoli in 2011 iulie pentru 7 nopti, 8 zile. A fost foarte OK. Am stat nu departe de statia de tren la hotelul Prati(3 stele).Hotelul in sine nu a fost cine stie ce, dar pentru ce trebuia , a fost perfect. Am vizitat cam tot ce vroiam, de la centrul istoric, la Pozuolli, Capri, Coasta Amalfitana, Vezuviu, Solfatara, Pompei si Heracleum etc. Zilele se scurgeau in toi de vara la malul marii fara sa ne scaldam in ea.Nu pentru mare am fost in Napole. Toate pietrele soptesc istorie. Merita din plin o vacanta in Napoli, fie de 3 sau de 8 zile! Oricand m-as intoarce, dar sunt inca multe, foarte multe locuri ce merita vazute!
Postat de indriesgheorghe la 09:50 pe 25 Mai 2015 RaportRaporteaza      Raspunde
Romania,DACIA,ai vizitat-o?
Postat de csorteaeva la 10:38 pe 5 August 2015 RaportRaporteaza      Raspunde
Cu DACIA, am vizitat Romania, dar de cand avem Ford, umblam mai mult pe-afaraSmile