Forum » Vacante » Care e orasul tau preferat? » Roma este orasul meu preferat

Roma este orasul meu preferat

Postat de ileanavecler la 12:49 pe 11 August 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Este un oras minunat unde la fiecare colt de strada gasesti ceva interesant de vazut si vizitat ca sa nu mai vorbim de Vatican, unde simti ca orice om , macar o data in viata, trebuie sa ajunga.
Postat de peligrad la 14:38 pe 17 August 2011 RaportRaporteaza      Raspunde
Subscriu la parerea precedenta Cool. Roma este un oras pe care mi-as dori sa-l vizitez an de an, iar si iar. Sunt sigura ca de fiecare data as gasi cate o straduta, cladire, fantana, statuie care sa ma surpinda iar si iar. Am vizitat multe orase europene, insa Roma ramane aproape inimii mele
Postat de lilyboxy la 21:10 pe 19 Mai 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
ROMA ESTE SINGURUL ORAS CARE TE OBLIGA SA PRIVESTI, SA VISEZI ,SA INVETI ! ESTE LOCUL CARE TE INCARCA SI TE RECHEAMA CU SIGURANTAAAAAAAA !!! ELENA
Postat de merryalina40 la 16:03 pe 2 Noiembrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
asa este este un oras care te fascineaza
Postat de merryalina40 la 16:09 pe 2 Noiembrie 2012 RaportRaporteaza      Raspunde
ieri am venit din roma si maine mi-as dori sa plec iar, nu am putut vedea decat roma istorica in 5 zile nu poate fi descrisa in cuvinte va ramane orasul meu de suflet.
Postat de mcstiri la 15:54 pe 4 Ianuarie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
ce hoteluri recomandati (nu hostel, ci cateva cu bun gust si nu la periferie. pret moderat Happy!)? pentru un sejur de 5 nopti in sfarsit de februarie inceput de martie?
Postat de ggg00777 la 14:24 pe 18 Ianuarie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Pentru orice destinatie din lume recomand cazare la particulari ! - Intrati pe <<< Airbnb >>> Am stat anul trecut la Paris 7 (sapte ) nopti cu 210 Euro - Succes !
Postat de VacantaLowCost la 14:21 pe 2 Aprilie 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
Nu ai gasit vacanta potrivita si vrei oferta personalizata? Nu ezita sa ne scrii: contact@vacantalowcost.ro, iti vom raspunde cu drag in cel mai scurt timp!
Postat de lazarescu_mariana la 13:36 pe 31 Mai 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
intr-adevar roma este un oras minunat incarcat de istorie ,cu atatea locuri frumoase de descoperit, ca niciodata nu vei putea spune ca ai vazut tot.fiecare strada fiecare cladire si fiecare piatra are povestea ei.sunt fericita ca am putut vedea o mica parte din orasul etern si sigur o sa mai merg
Postat de aky_bm la 09:44 pe 14 August 2013 RaportRaporteaza      Raspunde
E foarte greu sa spui care oras e mai frumos, si am vazut cate ceva, nu poti compara mere cu pere, dar subscriu la cele afirmate mai sus Roma este minunata si mi-a ramas la suflet ca un loc in care sa revin. In privinta cazarii recomand cazare cat mai aproape de centru chiar daca costa un pic mai mult, dar castigi f mult timp si posibilitatea de a umbla hai hui noaptea fara sa depinzi de transport.